Prywatny Dentysta

Prywatny Dentysta

Michał Rawicki - ZnanyLekarz.pl

Nazywam się Michał Rawicki. Jestem dentystą w Bydgoszczy. W 2007 roku ukończyłem studia uzyskując tytuł lekarza dentysty. W 2013 roku zdałem egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty endodoncji i stomatologii zachowawczej. Mój zawód to moje powołanie – praca z ludźmi sprawia mi ogromną satysfakcję, dlatego angażuję się całym sobą w kompleksowy proces leczenia moich pacjentów.

Mój zawód to moje powołanie – praca z ludźmi sprawia mi ogromną satysfakcję, dlatego angażuję się całym sobą w kompleksowy proces leczenia moich pacjentów.

dr Michał Rawicki

Moimi największymi pasjami są mikrochirurgia endodontyczna, endodoncja mikroskopowa, chirurgia stomatologiczna, a w szczególności implantologia, która otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości odtworzenia uśmiechu dla wszystkich tych, którzy utracili wiarę w siebie z powodu braków zębowych. Odpowiednie leczenie pozwala przywrócić funkcje biologiczne, daje komfort i przywraca radość życia.

Fascynują mnie nowoczesne technologie w stomatologii, które sprawiają, że jesteśmy dziś, jak nigdy dotąd przewidzieć rezultat naszych działań. Stawiamy precyzyjne diagnozy, planujemy zabiegi w oparciu o najnowsze technologie radiologiczne.

Swoją wiedzę zdobytą na akademii medycznej poszerzam ciągle na licznych kursach krajowych i zagranicznych czerpiąc wiedzę od autorytetów w danych dziedzinach stomatologii.

Największą satysfakcje daje mi efekt końcowy leczenia – fakt, że pomogłem komuś na nowo się uśmiechnąć, bez obaw i bez kompleksów – to właśnie inspiruje mnie na co dzień do działania.

Dowiedz się więcej o mnie i moich usługach: