Dla Lekarzy

Dla Lekarzy

Zapraszam do współpracy lekarzy stomatologów, którzy poszukują partnerów świadczących usługi z zakresu leczenia kanałowego pod mikroskopem, mikrochirurgii endodontycznej, leczenia chirurgicznego i implantologicznego.

Nowoczesna stomatologia obejmująca bardzo szeroki zakres wiedzy, wymusza konieczność współpracy między dentystami specjalizującymi się w różnych dziedzinach leczenia. Oferuję szeroki zakres usług, które uzupełnią Państwa portfolio umożliwiając Waszej firmie zapewnienie kompleksowej opieki stomatologicznej.

W ramach współpracy proponuję:

Leczenie kanałowe pod mikroskopem – leczenie z wyboru w szczególnie trudnych przypadkach, powtórne leczenie kanałowe, pokonywanie stopni oraz via falsa, usuwanie złamanych narzędzi (z kanałów a także z kości otaczającej ząb), przygotowanie zębów pod filary protetyczne, zamykanie perforacji , leczenie zębów z resorpcją (wewnętrzną i zewnętrzną).

Mikrochirurgię endodontyczna – resekcje, hemisekcje oraz radektomie wykonywane pod kontrolą mikroskopu stomatologicznego

W zakresie leczenia chirurgicznego podejmuję się wykonywania trudnych ekstrakcji (również niedokończonych), usuwania zębów zatrzymanych, zębów mądrości, zamykania przetoki ustno-zatokowej i pomoc we wszelkiego rodzaju powikłaniach chirurgicznych.

W zakresie implantologii proponuję współpracę przy zabiegach zaopatrzenia pacjenta w implanty oraz pomoc w wykonaniu protetyki na implantach.

Jedocześnie gwarantuję, że każdemu pacjentowi skierowanemu do mnie zostanie wykonany tylko planowany przez Państwa etap leczenia. Po jego zakończeniu, Pacjent otrzyma odpis z karty i zostanie skierowany z powrotem do lekarza prowadzącego, na dokończenie leczenia.

W razie dodatkowych pytań dot. współpracy, proszę o kontakt pod numerem tel.: 665 462 217 lub na adres e-mail: gabinet@doktorrawicki.pl